WEB TASARIM

Web sitesi ,Sektörünüzde daha fazla potansiyel müşteriye ulaşabilmek için ve kalite değeriniz artması bakımından önemli bir unsurdur.Siz de hedef kitlenizi artırmak için bizimle iletişime geçin.

E-Ticaret Sitesi

Kendi e-ticaret sitenizde online satış yapmak hiç bu kadar kolay, hızlı ve ulaşılabilir olmamıştı. -24 Saat Açık Dükkan -Daha büyük kitlelere erişim -Geniş Ürün Yelpazesi

SEO Hizmeti

Arama motoru optimizasyonu yani SEO ile amaç web sitesinin değerini artırarak arama motorunda daha üst sıralara çıkması ve dolayısı ile site ziyaretçi sayısının artırılmasıdır. Bu da web sitelerinin arama motorlarının kriterlerine uygun hale getirilmesi ile mümkün olur.

Firmanızın Harita Kaydı

İşletme profilinizi haritalara Kaydedelim, işletmeniz üst sırada yer alsın.Müşterileriniz sizi daha kolay bir şekilde bulsun ve iletişime geçsin. Fotoğraflar ve teklifler yayınlayarak işletmenizi özel kılan özellikleri öne çıkarabilir, müşterilere sizi neden tercih edebileceklerini gösterebilirsiniz.

Google Console İşlemleri

Google Search Console,Google Arama sonuçlarında sitenizin nasıl yer aldığını izlemenize, yönetmenize ve sorunları gidermenize yardımcı olan bir sistemdir.

Google Analytics

Google Analytics'in, analiz zekası, ayrıntılı raporlama gibi birçok özelliği ile sitenizin durmunu takip edin !

Hemen Teklif İste !